Właścicielem firmy jest mgr inż. Wojciech MARCZYK posiadający uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno–budowlanej, członek Małopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa o numerze ewidencyjnym MAP/BO/0094/09.

Nasza firma proponuje Państwu szeroki wachlarz usług obejmujący zarówno proces projektowania jak i nadzoru prac budowlanych. Zapewniamy fachową i pełną obsługę procesu inwestycyjnego. 

Nierzadko w naszej pracy spotykamy się z pytaniami „jak budować”, „co będzie bardziej opłacalne”, dzięki doświadczeniu w kosztorysowaniu posiadamy także wystarczającą wiedzę aby doradzić Państwu jaką technologię wybrać. Z przyjemnością polecimy Państwu tradycyjne lub nowoczesne rozwiązania w budownictwie. Wskażemy wszystkie „za i przeciw” wyboru np. najnowszych technologii, włączając w to także czynnik ekonomiczny. W tym miejscu musimy pamiętać, iż nowoczesny nie zawsze znaczy drogi! 

Zakres działalności:

• projekty architektoniczno – budowlane domów, budynków użyteczności publicznej, hal, magazynów,
• projekty konstrukcyjne obiektów kubaturowych,
• projektowanie rozbiórek wszelkich obiektów budownictwa lądowego,
• nadzorowanie prac budowlanych /pełnienie funkcji Kierownika Budowy, lub Inspektora Nadzoru Inwestorskiego/,
• opinie,
• ekspertyzy,
• kosztorysowanie i szacowanie kosztów inwestycji,
• wykonywanie inwentaryzacji i ocen stanu technicznego,
• świadectwa charakterystyki energetycznej obiektów budowlanych,
• wykonywanie okresowych kontroli obiektów budowlanych,

Zapewniamy uzyskanie wszelkich niezbędnych uzgodnień oraz pozwolenia na budowę !!!

W każdej chwili mogą się Państwo umówić na spotkanie wstępne, które do niczego nie zobowiązuje a na którym doradzimy m.in. jakie dokumenty należy przygotować przed rozpoczęciem projektowania, gdzie należy się o nie starać , ile czasu zajmuje proces projektowania/kosztorysowania. 

Dokładne kalkulacje cenowe sporządzamy na życzenie po zapoznaniu się z zakresem prac. We współpracy z architektami i branżystami polecamy projekty domów: jednorodzinnych, gospodarczych, komercyjnych. 

Firma ciągle rozwija się i inwestuje w swoją wiedzę, dzięki czemu jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie prac, począwszy od technologii poprzez materiały, kończąc na poradach projektanckich. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin w zakresie budownictwa. Oferujemy pełen zakres usług inwestycyjnych, związanych z obsługą procesu budowy, remontu i prac wykończeniowych. 

Nasza firma specjalizuje się min. w przygotowywaniu i opracowywaniu profesjonalnych certyfikatów energetycznych . Certyfikaty energetyczne budynku (inaczej świadectwa energetyczne) określają ile energii będzie trzeba dostarczyć do budynku lub lokalu w ciągu roku.